Rywalizacja wiosenna

Rywalizacja wiosenna

Nowa rywalizacja wiosenna! Rywalizujemy w wielu dyscyplinach, a każda z nich ma swój przelicznik na punkty(przycisk progi punktowe). Biegasz, jeździsz na rowerze, a może pływasz? Nie ma znaczenia, każda dyscyplina jest brana pod uwagę!

Typ: Dystans

Początek: 2024-03-21
Koniec: 2024-06-21
Cel: 1.2 km.

Rower, Bieg, Pływanie, Chodzenie, Wędrówka, Pływanie kajakiem, Trening na siłowni

Miejsce Nazwa Punkty Treningi Najdłuższy Suma przewyższeń
1 przemas R 8718.59 pkt 140 184.87 pkt 54463 m
2 Anku O 805.31 pkt 202 42.45 pkt 5995 m
3 Samotny Jeździec 4636.94 pkt 182 125.22 pkt 30028 m
4 Andre Specialized 3750.31 pkt 204 187.01 pkt 13152 m
5 Tomek K. 3403 pkt 89 139.39 pkt 21525 m
6 Jan S (Otwock) 1413.34 pkt 193 86.53 pkt 6722 m
7 Raf Wlo 3484.5 pkt 132 144.01 pkt 10348 m
8 Marek M. 3572.64 pkt 140 107.56 pkt 32444 m
9 Szymon Czapla 837.89 pkt 305 18.63 pkt 2396 m
10 Jacek Sowa 1902.2 pkt 177 106.13 pkt 8638 m
11 Kamil Szczepanek 724.22 pkt 254 12.9 pkt 1493 m
12 Karol Dunski 🇩🇰 3600.16 pkt 94 77.6 pkt 13388 m
13 Tomasz Zawierucha 2710.44 pkt 172 105.29 pkt 16176 m
14 Marek Kozłowski🇵🇱 2850.69 pkt 90 180.58 pkt 17442 m
15 Wojtek Frącala 2517.01 pkt 106 207.1 pkt 18507 m
16 Maciej Adamaszek 1113.84 pkt 96 162.2 pkt 7503 m
17 Adam Pulit 2946.79 pkt 41 174.34 pkt 39139 m
18 Piotr Antosik 1025.39 pkt 117 50.41 pkt 1525 m
19 Iwona Kukwa 1056.95 pkt 89 72.1 pkt 1714 m
20 Damian Zych 1859.35 pkt 128 110.1 pkt 10322 m
21 Jerzy Cieślak 2191.86 pkt 156 124.2 pkt 5987 m
22 Rafał Frączek 2332.92 pkt 85 107.47 pkt 3362 m
23 Bartosz Piątek 943.27 pkt 257 24.02 pkt 5056 m
24 Marek Korzeniowski 1881.16 pkt 85 107.88 pkt 6368 m
25 Paweł Tomczak 1545.18 pkt 64 167.64 pkt 9631 m
26 Natalia Tomica 965.83 pkt 65 110.35 pkt 8540 m
27 Rafał Wu 2178.58 pkt 116 160.85 pkt 9467 m
28 Lukasz W 2059.47 pkt 44 167.62 pkt 31876 m
29 Piotr Szawul 625.01 pkt 191 26.64 pkt 1443 m
30 Magdalena Lotz 1399.65 pkt 141 50.88 pkt 3312 m
31 Lukasz Sedziak 1745.48 pkt 82 104.3 pkt 9968 m
32 Stanisława Olejniczak 1779.33 pkt 72 64.6 pkt 6434 m
33 Adam Małysa 544.5 pkt 107 46.14 pkt 4509 m
34 Maciej Maniewski 1160.58 pkt 181 44.95 pkt 7140 m
35 Adrian Donke 239.95 pkt 70 37.67 pkt 478 m
36 Sławomir Lis 1843.45 pkt 36 103.78 pkt 3882 m
37 Marcin P. 1899.29 pkt 18 407.44 pkt 6739 m
38 Krzysztof Kaminski 1203.07 pkt 58 104.14 pkt 2370 m
39 Przemysław Dembowski 1745.81 pkt 150 100.27 pkt 13763 m
40 Kazimierz Banasiak 825.87 pkt 71 108.47 pkt 4959 m
41 Joanna Konon 476.12 pkt 50 50.59 pkt 2481 m
42 Radek Tybus 893.57 pkt 98 73.74 pkt 4040 m
43 Szyszka . 1191.89 pkt 60 146.08 pkt 14359 m
44 Sylwia Sierańska 1518.22 pkt 31 125.43 pkt 5128 m
45 Emilia Nowak 1570.81 pkt 62 114.96 pkt 3978 m
46 Marcin Trzaska™ 1463.28 pkt 54 77.2 pkt 4828 m
47 Wojciech Kudłacik 1397.51 pkt 47 76.79 pkt 13271 m
48 Marcin Dorosiewicz 445.22 pkt 53 17.92 pkt 1948 m
49 Lukasz Englert 1338.39 pkt 64 90.11 pkt 10675 m
50 Jerzy W 139.74 pkt 19 25.26 pkt 2850 m
51 Piotr Sęk 498.91 pkt 62 43.14 pkt 2554 m
52 grzegorz mandziej 262.77 pkt 62 43.89 pkt 1181 m
53 Tomasz Kacała 1157.35 pkt 46 161.4 pkt 2246 m
54 Robert Wróbel 480.34 pkt 84 54.17 pkt 2093 m
55 Mi Śli (Krakow) 387.4 pkt 38 66.17 pkt 1142 m
56 Łukasz Dobosz 905.21 pkt 33 114.28 pkt 4519 m
57 Konrad Malinowski 250.88 pkt 46 20.75 pkt 422 m
58 Monika Goryńska 177.78 pkt 39 16.29 pkt 388 m
59 Paweł | Przełaj 873.89 pkt 51 70.42 pkt 2259 m
60 Jan Ko 810.23 pkt 26 67.39 pkt 1413 m
61 Michał Frącala 629.04 pkt 22 138.01 pkt 8986 m
62 SebaMandela 504.31 pkt 32 53.99 pkt 2135 m
63 marcin chilinski 646.09 pkt 35 40.29 pkt 3942 m
64 Agnieszka Głąba 611.78 pkt 29 70.66 pkt 708 m
65 Dobry Danielewski 486.62 pkt 31 31.42 pkt 932 m
66 Ewa N-K 108.4 pkt 24 17.65 pkt 1321 m
67 Gosia 478.09 pkt 124 12.23 pkt 718 m
68 Ewelina Drabko 463.79 pkt 43 26.41 pkt 552 m
69 Maciej ONE STEP Rychter 180.9 pkt 28 33.29 pkt 420 m
70 Tadek Zarębski 366.03 pkt 47 61.21 pkt 2331 m
71 Robert Szczepaniak 332.92 pkt 32 97.31 pkt 1024 m
72 Adam 382.43 pkt 47 61.85 pkt 4885 m
73 Arkadiusz Zlotkowski 394.17 pkt 53 22.39 pkt 2991 m
74 Justyna Heryng 210.57 pkt 11 53.9 pkt 815 m
75 Dawid Cisek 237.07 pkt 5 70.22 pkt 1604 m
76 Maja Kowalska 15.23 pkt 12 4.38 pkt 0 m
77 Krystian Owczarczak 101.66 pkt 7 25.24 pkt 555 m
78 Mariusz 121.45 pkt 27 15.61 pkt 1064 m
79 Marek Niedziałkowski 47.02 pkt 13 12.11 pkt 98 m
80 Emilia Dudek 32.43 pkt 10 17.92 pkt 112 m
81 Marcelina M 13.92 pkt 6 10.08 pkt 13 m
82 Ewelina Wicinska 8.25 pkt 2 4.46 pkt 32 m