25km w tydzień #167

25km w tydzień #167

Biegasz, chodzisz po górach? A może po prostu uwielbiasz piesze spacery? Zapraszam wszystkich do wspólnego spędzania czasu na powietrzu, a także postawienia sobie za cel pokonania 25km pieszo w tygodniu!

Typ: Dystans

Początek: 2024-06-03
Koniec: 2024-06-09
Cel: 25 km.

Bieg, Chodzenie, Wędrówka, Wspinaczka górska, Bieg na bieżni

Miejsce Nazwa Punkty Treningi Najdłuższy Suma przewyższeń
1 Anku O 130.7 pkt 22 16.01 pkt 849 m
2 Paweł Tomczak 89.48 pkt 1 89.48 pkt 3811 m
3 Kamil Szczepanek 83.41 pkt 18 10.01 pkt 131 m
4 Yevhenii Merkulov 64.84 pkt 5 15.51 pkt 558 m
5 Katarzyna Smolarska 63.29 pkt 19 8.38 pkt 731 m
6 Adam Małysa 63.28 pkt 14 11.26 pkt 674 m
7 Monika Goryńska 60.44 pkt 11 10.18 pkt 155 m
8 Andrzej Mazur 56.65 pkt 8 11.72 pkt 437 m
9 Przemek Raczyński 56.08 pkt 10 16.17 pkt 135 m
10 Jan S (Otwock) 54.12 pkt 10 21.7 pkt 225 m
11 Tomasz Kąkiel 48.31 pkt 21 4.57 pkt 206 m
12 Eliza Pietruszewska 45.59 pkt 7 8.56 pkt 26 m
13 Maciej Adamaszek 41.99 pkt 4 13.73 pkt 288 m
14 Szymon Kowalski 40.63 pkt 4 14.38 pkt 102 m
15 Pavlo Buszta 37.94 pkt 4 17.23 pkt 229 m
16 Dominik Nienajadło 37.45 pkt 4 12.41 pkt 222 m
17 Bożena Maciąg 37.08 pkt 10 6.19 pkt 256 m
18 Damian Zych 34.41 pkt 4 10.01 pkt 106 m
19 Marcin Dorosiewicz 31.36 pkt 2 15.69 pkt 142 m
20 Bartosz Piątek 28.83 pkt 14 6.13 pkt 998 m
21 Andrzej Myśliwiec 28.77 pkt 8 5.3 pkt 90 m
22 Radek Tybus 27.5 pkt 11 4.72 pkt 174 m
23 Basia Standera 26.56 pkt 4 11.67 pkt 57 m
24 Szymon Czapla 24.96 pkt 10 5.4 pkt 170 m
25 Monika B 23.32 pkt 1 23.32 pkt 417 m
26 Przem Maz 22.34 pkt 5 10.43 pkt 39 m
27 Grzegorz Zadkowski 22.2 pkt 3 8.01 pkt 76 m
28 Robert Wróbel 20.19 pkt 2 10.1 pkt 73 m
29 Iwona Kukwa 20.09 pkt 5 6.01 pkt 20 m
30 Natalia Tomica 19.88 pkt 2 10.83 pkt 731 m
31 Marek Stepowicz 19.64 pkt 4 11.18 pkt 444 m
32 Jacek Sowa 19.27 pkt 6 10.09 pkt 95 m
33 Emilia Borecka 18.39 pkt 8 3.04 pkt 28 m
34 Katia Szywerska 18.03 pkt 4 5.01 pkt 66 m
35 Jarek Guzik 17.96 pkt 2 15.13 pkt 32 m
36 Kazimierz Banasiak 17.22 pkt 8 2.33 pkt 109 m
37 Kaśkowska G 16.01 pkt 4 6.02 pkt 14 m
38 Dariusz Kiedrowicz 14.12 pkt 2 9.44 pkt 104 m
39 Krzysztof Kaminski 13.34 pkt 4 4.46 pkt 22 m
40 Jolanta Mirosława 12.34 pkt 2 7.63 pkt 19 m
41 ABasik 11.66 pkt 3 8.23 pkt 222 m
42 SebaMandela 11.63 pkt 2 5.84 pkt 55 m
43 Sabina Gacek 10.83 pkt 7 2.24 pkt 137 m
44 Sławomir Lis 9.31 pkt 4 3.46 pkt 0 m
45 Beata Bąk 8.51 pkt 1 8.51 pkt 35 m
46 Wojtek Frącala 8.43 pkt 1 8.43 pkt 81 m
47 przemas R 7.39 pkt 2 6.2 pkt 15 m
48 Łukasz Hajnosz 6.3 pkt 1 6.3 pkt 23 m
49 Rafał Frączek 5.67 pkt 1 5.67 pkt 47 m
50 Marek Korzeniowski 5.38 pkt 1 5.38 pkt 15 m
51 Piotr Wasiński 4.96 pkt 3 2.4 pkt 46 m
52 Włodek S. Franknowo 3 pkt 1 3 pkt 0 m
53 Kinga Kordasz 1.4 pkt 1 1.4 pkt 0 m