25km w tydzień #166

25km w tydzień #166

Biegasz, chodzisz po górach? A może po prostu uwielbiasz piesze spacery? Zapraszam wszystkich do wspólnego spędzania czasu na powietrzu, a także postawienia sobie za cel pokonania 25km pieszo w tygodniu!

Typ: Dystans

Początek: 2024-05-27
Koniec: 2024-06-02
Cel: 25 km.

Bieg, Chodzenie, Wędrówka, Wspinaczka górska, Bieg na bieżni

Miejsce Nazwa Punkty Treningi Najdłuższy Suma przewyższeń
1 Andrzej Mazur 266.5 pkt 14 40.89 pkt 9361 m
2 Anku O 92.64 pkt 14 16 pkt 471 m
3 Malgorzata Całka 79.38 pkt 12 15.72 pkt 193 m
4 Katarzyna Smolarska 67.14 pkt 23 9.08 pkt 668 m
5 Pavlo Buszta 64.87 pkt 4 21.11 pkt 389 m
6 Przem Maz 56.18 pkt 11 10.15 pkt 117 m
7 Adam Małysa 56.06 pkt 10 13.61 pkt 552 m
8 Beata Bąk 55.15 pkt 9 12.89 pkt 138 m
9 Jacek Sowa 53.78 pkt 8 22.06 pkt 353 m
10 Tomasz Kąkiel 51.75 pkt 21 7.43 pkt 253 m
11 Bożena Maciąg 44.45 pkt 10 12.03 pkt 286 m
12 Iwona Kukwa 42.6 pkt 5 15.33 pkt 1454 m
13 Szymon Kowalski 40.63 pkt 7 10.27 pkt 77 m
14 Przemek Raczyński 37.54 pkt 9 6.83 pkt 77 m
15 Grzegorz Zadkowski 35.54 pkt 3 22.1 pkt 141 m
16 Jan S (Otwock) 34.6 pkt 6 16.11 pkt 1024 m
17 Bartosz Piątek 34.39 pkt 12 10.09 pkt 934 m
18 Dominik Nienajadło 33.5 pkt 3 12.35 pkt 160 m
19 Kaśkowska G 32.51 pkt 6 13.46 pkt 615 m
20 Marek Stepowicz 32.46 pkt 4 12.39 pkt 545 m
21 Małgorzata Rożek 29.19 pkt 13 6.08 pkt 411 m
22 Basia Standera 26.88 pkt 5 13.16 pkt 36 m
23 Kamil Szczepanek 26.22 pkt 10 6.64 pkt 53 m
24 Natalia Tomica 25.25 pkt 2 15.03 pkt 1071 m
25 Joanna Konon 24.93 pkt 6 10.42 pkt 281 m
26 Robert Wróbel 23.62 pkt 3 8.99 pkt 83 m
27 Eliza Pietruszewska 22.43 pkt 4 8.12 pkt 7 m
28 Emilia Borecka 19.89 pkt 9 2.9 pkt 3 m
29 Paweł Tomczak 16.79 pkt 3 7.01 pkt 114 m
30 A L 15.42 pkt 2 7.94 pkt 46 m
31 Rafał Zimny 13.58 pkt 2 8.93 pkt 606 m
32 Andrzej Myśliwiec 12.73 pkt 4 7.28 pkt 60 m
33 Marcin Dorosiewicz 10.5 pkt 2 5.26 pkt 58 m
34 Tomasz Zawierucha 9.78 pkt 4 4.22 pkt 72 m
35 Janek Fuławka 9.68 pkt 2 8.39 pkt 12 m
36 Włodek S. Franknowo 9.34 pkt 2 7.34 pkt 55 m
37 Krzysztof Kaminski 9.32 pkt 1 9.32 pkt 427 m
38 Adrian Donke 8.93 pkt 2 7.46 pkt 140 m
39 Yevhenii Merkulov 8.59 pkt 2 6.9 pkt 77 m
40 Piotr Wasiński 7.8 pkt 3 4.27 pkt 49 m
41 Robert Małek 7.51 pkt 1 7.51 pkt 2 m
42 Kazimierz Banasiak 7.46 pkt 2 5.15 pkt 49 m
43 Radek Tybus 6.64 pkt 3 3.34 pkt 18 m
44 ABasik 6.08 pkt 1 6.08 pkt 82 m
45 Damian Zych 5.26 pkt 1 5.26 pkt 19 m
46 Jarek Guzik 5.08 pkt 2 2.73 pkt 2 m
47 Łukasz Hajnosz 4.12 pkt 1 4.12 pkt 8 m
48 Kinga Kordasz 4 pkt 3 2.09 pkt 10 m
49 Dariusz Kiedrowicz 2.5 pkt 1 2.5 pkt 14 m
50 Przemysław Dembowski 1.6 pkt 1 1.6 pkt 9 m