100km w tydzień #182

100km w tydzień #182

100 kilometrów w tydzień! Każdy, kto pokona ten dystans w siedem dni, otrzyma wyróżnienie!

Typ: Dystans

Początek: 2024-07-08
Koniec: 2024-07-14
Cel: 100 km.

Rower, Trenażer

Miejsce Nazwa Punkty Treningi Najdłuższy Suma przewyższeń
1 przemas R 611.38 pkt 12 100.51 pkt 4333 m
2 Darek Sak (Otwock) 426.25 pkt 8 128.43 pkt 3355 m
3 Paweł Pięta 390.27 pkt 8 107.16 pkt 2275 m
4 Marek M. 374.85 pkt 11 60.74 pkt 3724 m
5 Andre Specialized 358.67 pkt 16 60.27 pkt 1356 m
6 Damian Zych 327.23 pkt 8 123.55 pkt 1938 m
7 Tomasz Zawierucha 320.16 pkt 15 53.26 pkt 1708 m
8 Adam Pulit 314.97 pkt 4 180 pkt 4717 m
9 Konrad Styrylski 241.71 pkt 7 40.31 pkt 1716 m
10 Qb Qbiac 239.18 pkt 4 66.68 pkt 576 m
11 Stanisława Olejniczak 238.49 pkt 9 43.09 pkt 1004 m
12 Jerzy Cieślak 230.34 pkt 10 57.82 pkt 473 m
13 Magdalena Opałka 230.26 pkt 12 40.08 pkt 954 m
14 Iwona Kukwa 225.37 pkt 7 40.2 pkt 577 m
15 kuba MTB 224.85 pkt 6 48.95 pkt 2206 m
16 Piotr Wasiński 220.45 pkt 7 51.43 pkt 1277 m
17 Jan Ko 215.53 pkt 5 73.08 pkt 665 m
18 Artur M 214.77 pkt 2 161.14 pkt 592 m
19 Jacek Sowa 205.14 pkt 10 31.56 pkt 612 m
20 Marek Majewski 202.5 pkt 8 61.84 pkt 987 m
21 Adam Małysa 202.3 pkt 2 191.85 pkt 1094 m
22 Maciej Kaczmarek 200.13 pkt 5 105.37 pkt 359 m
23 Eliza Pietruszewska 197.11 pkt 3 101.52 pkt 747 m
24 SebaMandela 191.82 pkt 5 56.01 pkt 588 m
25 Dominik Nienajadło 177.74 pkt 3 103.86 pkt 748 m
26 Lukasz W 171.89 pkt 4 73.93 pkt 2020 m
27 Emilia Nowak 170.05 pkt 10 42.23 pkt 312 m
28 MateuszNowakk 167.78 pkt 10 24.07 pkt 2175 m
29 Ewelina Drabko 167.67 pkt 10 23.35 pkt 175 m
30 Paweł Tomczak 164.39 pkt 8 46.83 pkt 1740 m
31 Krzysztof Kaminski 162.33 pkt 5 83.95 pkt 607 m
32 Łukasz Dobosz 158.5 pkt 6 62.69 pkt 321 m
33 MARCIN Maga 153.27 pkt 5 62.52 pkt 566 m
34 Krzysztof Klupa 126.56 pkt 12 63.3 pkt 559 m
35 Przemysław Gręda 77 126.33 pkt 5 50.12 pkt 501 m
36 Rafał Ślęzak 125.9 pkt 6 32.19 pkt 577 m
37 Lukasz Englert 122.73 pkt 7 19.18 pkt 1076 m
38 Piotr Niedźwiedzki 121.53 pkt 6 56.61 pkt 271 m
39 krystian andres 121.06 pkt 3 44.64 pkt 1084 m
40 Bartosz Piątek 117.92 pkt 8 17.49 pkt 877 m
41 Wojtek Frącala 109.79 pkt 3 72.82 pkt 1157 m
42 Jakub Krawiec 97.27 pkt 12 25.59 pkt 189 m
43 Jan S (Otwock) 93.75 pkt 5 26.18 pkt 328 m
44 Daniel Zuber 90.61 pkt 1 90.61 pkt 569 m
45 Maciek Liberski 88.67 pkt 12 16.66 pkt 483 m
46 Robert Pawlik 76.53 pkt 1 76.53 pkt 142 m
47 Paweł | Przełaj 73.31 pkt 2 50.4 pkt 193 m
48 Agata Berkowska 67.91 pkt 3 30.02 pkt 87 m
49 Tomek Frącala 52.49 pkt 2 26.84 pkt 240 m
50 Radek Tybus 52.21 pkt 2 27.07 pkt 79 m
51 Wojciech Kudłacik 51.64 pkt 2 26.21 pkt 522 m
52 Przemysław Dembowski 49 pkt 5 9.85 pkt 393 m
53 Dawid Cisek 41.45 pkt 1 41.45 pkt 298 m
54 Małgorzata Rożek 40.57 pkt 1 40.57 pkt 92 m
55 Marcin Głąba 39.91 pkt 2 20.01 pkt 48 m
56 Agnieszka Głąba 39.6 pkt 2 19.82 pkt 49 m
57 Mi Śli (Krakow) 37.55 pkt 2 26.82 pkt 87 m
58 grzegorz mandziej 33.22 pkt 1 33.22 pkt 255 m
59 Jarosław Świokło 28.76 pkt 3 17.39 pkt 107 m
60 Renata Kus 26.34 pkt 1 26.34 pkt 161 m
61 Piotr PETER Porębski 7.75 pkt 3 2.65 pkt 14 m
62 Robert Szczepaniak 2.92 pkt 1 2.92 pkt 3 m
63 Clive Manonga 2.81 pkt 1 2.81 pkt 18 m