100km w tydzień #180

100km w tydzień #180

100 kilometrów w tydzień! Każdy, kto pokona ten dystans w siedem dni, otrzyma wyróżnienie!

Typ: Dystans

Początek: 2024-06-24
Koniec: 2024-06-30
Cel: 100 km.

Rower, Trenażer

Miejsce Nazwa Punkty Treningi Najdłuższy Suma przewyższeń
1 przemas R 927.77 pkt 12 200.48 pkt 5609 m
2 Paweł Pięta 449.36 pkt 9 108.89 pkt 2416 m
3 Halil Akcan 363.88 pkt 6 91.58 pkt 2211 m
4 Tomasz Zawierucha 356.95 pkt 14 75.67 pkt 2053 m
5 Andre Specialized 339.62 pkt 15 60.18 pkt 876 m
6 Jacek Sowa 290.77 pkt 14 100.36 pkt 1145 m
7 Justyna Heryng 289.91 pkt 7 101.63 pkt 1260 m
8 Marek Majewski 277.06 pkt 14 91.82 pkt 2426 m
9 Jerzy Cieślak 270.15 pkt 12 129.94 pkt 472 m
10 Lukasz W 232.95 pkt 3 170.01 pkt 4062 m
11 Marek M. 231.26 pkt 11 24.45 pkt 2043 m
12 Darek Sak (Otwock) 229.15 pkt 6 86.83 pkt 2420 m
13 Wojtek Frącala 226.24 pkt 6 175.36 pkt 2108 m
14 Magdalena Opałka 209.87 pkt 11 26.26 pkt 942 m
15 Stanisława Olejniczak 205.07 pkt 7 42.21 pkt 767 m
16 Sławomir Lis 202.75 pkt 3 85.32 pkt 438 m
17 Rafał Ślęzak 199.49 pkt 12 42.53 pkt 904 m
18 Jan Ko 187.84 pkt 5 46.69 pkt 336 m
19 Adam Pulit 179.81 pkt 2 116.32 pkt 1869 m
20 Lukasz Englert 176.49 pkt 11 24.12 pkt 1467 m
21 Wojciech Kudłacik 169.76 pkt 6 31.48 pkt 1749 m
22 Łukasz Dobosz 168.62 pkt 2 160.3 pkt 562 m
23 Dominik Nienajadło 166.06 pkt 3 103.1 pkt 939 m
24 Jarosław Świokło 160.54 pkt 8 50.72 pkt 568 m
25 Marcin Trzaska™ 152.36 pkt 6 62.78 pkt 485 m
26 Paweł Tomczak 146.29 pkt 9 47.87 pkt 780 m
27 MateuszNowakk 142.06 pkt 9 24.01 pkt 935 m
28 Ewelina Drabko 140.78 pkt 8 30.34 pkt 250 m
29 Maciek Liberski 138.67 pkt 15 17.08 pkt 563 m
30 Piotr PETER Porębski 136.76 pkt 2 132.21 pkt 297 m
31 Paweł | Przełaj 133.08 pkt 7 31.83 pkt 312 m
32 SebaMandela 127.84 pkt 5 40.65 pkt 330 m
33 MARCIN Maga 127.15 pkt 7 35.55 pkt 410 m
34 Piotr Niedźwiedzki 126.65 pkt 4 107.61 pkt 261 m
35 Janusz Siebiatyński 119.32 pkt 4 50.78 pkt 550 m
36 Przemysław Dembowski 117.48 pkt 12 9.85 pkt 981 m
37 Jakub Krawiec 114.38 pkt 6 40.29 pkt 280 m
38 Iwona Kukwa 100.61 pkt 3 45.05 pkt 106 m
39 Krzysztof Kaminski 97.44 pkt 2 55.08 pkt 175 m
40 Marcin Głąba 92.81 pkt 2 73.06 pkt 255 m
41 Agnieszka Głąba 91.55 pkt 2 71.78 pkt 256 m
42 Robert Pawlik 77.39 pkt 1 77.39 pkt 136 m
43 Konrad Styrylski 67.76 pkt 2 33.88 pkt 487 m
44 Jan S (Otwock) 58.11 pkt 5 19.93 pkt 227 m
45 Adam Małysa 56.09 pkt 2 35.89 pkt 457 m
46 Eliza Pietruszewska 52.9 pkt 1 52.9 pkt 0 m
47 Bartosz Piątek 52.83 pkt 6 9.16 pkt 269 m
48 Emilia Nowak 47.48 pkt 1 47.48 pkt 95 m
49 Renata Kus 42.31 pkt 2 31.32 pkt 264 m
50 krystian andres 42.26 pkt 1 42.26 pkt 239 m
51 Agata Berkowska 37.58 pkt 5 7.58 pkt 42 m
52 Radek Tybus 24.04 pkt 2 13.27 pkt 27 m
53 Robert Szczepaniak 21.87 pkt 4 11.14 pkt 27 m
54 Damian Zych 19.36 pkt 1 19.36 pkt 117 m
55 Tomek Frącala 8.91 pkt 1 8.91 pkt 21 m