100km w tydzień #177

100km w tydzień #177

100 kilometrów w tydzień! Każdy, kto pokona ten dystans w siedem dni, otrzyma wyróżnienie!

Typ: Dystans

Początek: 2024-06-03
Koniec: 2024-06-09
Cel: 100 km.

Rower, Trenażer

Miejsce Nazwa Punkty Treningi Najdłuższy Suma przewyższeń
1 Sebastian Sierański 805.88 pkt 10 281.31 pkt 2670 m
2 przemas R 657.49 pkt 9 139.03 pkt 2858 m
3 Paweł Pięta 604.14 pkt 9 185.65 pkt 2682 m
4 Sławomir Lis 463.69 pkt 7 76.23 pkt 961 m
5 Samotny Jeździec 445.88 pkt 10 125.22 pkt 2388 m
6 Tomek K. 428.89 pkt 5 108.34 pkt 1956 m
7 Andre Specialized 391.49 pkt 17 56.77 pkt 1381 m
8 MateuszNowakk 372.85 pkt 3 251.26 pkt 3782 m
9 Karol Dunski 🇩🇰 370.6 pkt 9 61.23 pkt 1218 m
10 Sylwia Sierańska 328.24 pkt 5 125.43 pkt 1118 m
11 Wojtek Frącala 291.55 pkt 5 207.1 pkt 2267 m
12 Stanisława Olejniczak 278.69 pkt 9 57.45 pkt 735 m
13 Tomek Zajdel 262.17 pkt 6 67.02 pkt 1530 m
14 Marek Majewski 260.75 pkt 12 108.01 pkt 4199 m
15 Marek Kozłowski🇵🇱 259.09 pkt 4 125.34 pkt 1100 m
16 Marek M. 230.46 pkt 9 43.36 pkt 2187 m
17 Marcin Głąba 219.27 pkt 10 66 pkt 396 m
18 Wojciech Kudłacik 216.45 pkt 7 63.32 pkt 2089 m
19 Janusz Siebiatyński 212.48 pkt 6 52.15 pkt 792 m
20 Lukasz Englert 209.53 pkt 5 90.11 pkt 1080 m
21 Jan Ko 207.91 pkt 7 60.19 pkt 253 m
22 Dawid Górski 207.63 pkt 6 103.2 pkt 599 m
23 Natalia Tomica 200.67 pkt 4 78.09 pkt 2056 m
24 Agnieszka Głąba 199.22 pkt 9 65.55 pkt 371 m
25 Konrad Styrylski 195.06 pkt 5 83.53 pkt 1153 m
26 MARCIN Maga 193.52 pkt 9 77.79 pkt 829 m
27 Adam Pulit 170.29 pkt 2 107.09 pkt 2088 m
28 Emilia Nowak 162.16 pkt 4 103.24 pkt 453 m
29 Michał Ciupiński 161.51 pkt 5 45.66 pkt 473 m
30 Jan S (Otwock) 161.2 pkt 8 86.53 pkt 805 m
31 Krzysztof Redzik 161.14 pkt 5 34.52 pkt 370 m
32 Marcin Trzaska™ 153.72 pkt 4 62.01 pkt 411 m
33 Tomek Frącala 153.66 pkt 3 101.55 pkt 504 m
34 Rafał Ślęzak 151.97 pkt 11 24.63 pkt 693 m
35 Maciek Liberski 148.45 pkt 16 29.25 pkt 703 m
36 Jarosław Świokło 143.91 pkt 9 24.72 pkt 518 m
37 Robert Pawlik 138.34 pkt 2 70.98 pkt 241 m
38 Chojecki Michał 134.52 pkt 3 62.14 pkt 567 m
39 Jerzy Cieślak 125.34 pkt 10 20.27 pkt 283 m
40 Lukasz W 124.03 pkt 3 43.06 pkt 2237 m
41 Dominik Nienajadło 122.66 pkt 3 52.66 pkt 773 m
42 Jacek Sowa 108.03 pkt 6 22.55 pkt 408 m
43 Szymon Czapla 104.67 pkt 6 17.68 pkt 261 m
44 Piotr Niedźwiedzki 100.61 pkt 2 50.32 pkt 215 m
45 Przemysław Dembowski 99.67 pkt 10 12 pkt 810 m
46 Damian Zych 99.44 pkt 6 42 pkt 524 m
47 Ewelina Drabko 98.64 pkt 6 26.41 pkt 116 m
48 Magda Cichy-Słoninka 97.27 pkt 5 33.84 pkt 161 m
49 ABasik 97.25 pkt 2 62.86 pkt 587 m
50 Krzysztof Kaminski 95.54 pkt 5 42.86 pkt 164 m
51 Bartosz Piątek 87.93 pkt 10 11.53 pkt 701 m
52 Iwona Kukwa 86.56 pkt 2 46.16 pkt 138 m
53 SebaMandela 77.37 pkt 2 41 pkt 303 m
54 Darek Sak (Otwock) 77.26 pkt 3 40.15 pkt 152 m
55 Robert Wróbel 68.57 pkt 7 31.11 pkt 269 m
56 Adam Małysa 60.61 pkt 2 40.42 pkt 482 m
57 krystian andres 60.32 pkt 2 32.67 pkt 320 m
58 Renata Kus 59.13 pkt 3 25.06 pkt 386 m
59 Łukasz Dobosz 57.16 pkt 3 27.09 pkt 304 m
60 Radek Tybus 45.73 pkt 2 38.52 pkt 398 m
61 Marek Korzeniowski 33.69 pkt 2 28.12 pkt 117 m
62 Łukasz Hajnosz 32.27 pkt 1 32.27 pkt 83 m
63 Eliza Pietruszewska 29.32 pkt 1 29.32 pkt 72 m
64 Robert Szczepaniak 14.08 pkt 4 8.86 pkt 33 m
65 marcin chilinski 13.1 pkt 1 13.1 pkt 103 m
66 Rafał Wu 2.29 pkt 1 2.29 pkt 18 m