100km w tydzień #174

100km w tydzień #174

100 kilometrów w tydzień! Każdy, kto pokona ten dystans w siedem dni, otrzyma wyróżnienie!

Typ: Dystans

Początek: 2024-05-13
Koniec: 2024-05-19
Cel: 100 km.

Rower, Trenażer

Miejsce Nazwa Punkty Treningi Najdłuższy Suma przewyższeń
1 przemas R 605.63 pkt 10 100.61 pkt 4101 m
2 Samotny Jeździec 460.52 pkt 10 112.83 pkt 4017 m
3 MateuszNowakk 448.66 pkt 14 114.84 pkt 3235 m
4 Tomasz Zawierucha 447.8 pkt 13 70.23 pkt 2996 m
5 Paweł Tomczak 417.11 pkt 5 167.64 pkt 3290 m
6 Paweł Pięta 361.29 pkt 7 109.21 pkt 2169 m
7 Kazimierz Banasiak 359.33 pkt 11 62.23 pkt 1419 m
8 Rafał Frączek 318.71 pkt 6 56.21 pkt 371 m
9 Jarosław Świokło 307.47 pkt 11 108.88 pkt 1188 m
10 Tomek Zajdel 302.06 pkt 6 157.46 pkt 1646 m
11 Marek M. 300.44 pkt 10 61.37 pkt 2646 m
12 Adam Pulit 280.19 pkt 3 123.14 pkt 3018 m
13 Andre Specialized 275.39 pkt 13 45.93 pkt 1379 m
14 Marek Majewski 261.67 pkt 10 121.8 pkt 3352 m
15 Rafał Wu 254.14 pkt 15 77.2 pkt 1521 m
16 Rafał Ślęzak 237.14 pkt 12 46.06 pkt 1044 m
17 Tomek K. 236.63 pkt 7 83.3 pkt 1103 m
18 Marek Kozłowski🇵🇱 228.02 pkt 4 101.11 pkt 3454 m
19 Marek Korzeniowski 204.87 pkt 4 52.52 pkt 739 m
20 Jacek Sowa 199.2 pkt 12 24.37 pkt 836 m
21 Michał Ciupiński 194.28 pkt 6 53.26 pkt 1317 m
22 Konrad Styrylski 181.53 pkt 5 104.77 pkt 899 m
23 Karol Dunski 🇩🇰 179.16 pkt 5 60.77 pkt 742 m
24 Damian Zych 171.35 pkt 4 75.06 pkt 956 m
25 Marcin Trzaska™ 159.81 pkt 6 57.9 pkt 546 m
26 Lukasz Englert 159.61 pkt 10 19.13 pkt 1824 m
27 Chojecki Michał 149.4 pkt 2 75.38 pkt 1723 m
28 Przemysław Dembowski 147.39 pkt 14 26.25 pkt 1280 m
29 Sebastian Sierański 140.28 pkt 3 62.33 pkt 684 m
30 Stanisława Olejniczak 138.06 pkt 3 60.03 pkt 679 m
31 Wojciech Kudłacik 132.36 pkt 4 40.08 pkt 1237 m
32 Jakub Kobyłko 129.67 pkt 3 66.66 pkt 581 m
33 Robert Pawlik 129.54 pkt 2 79.36 pkt 401 m
34 Krzysztof Kaminski 129.18 pkt 4 50.52 pkt 279 m
35 Łukasz Dobosz 121.69 pkt 4 77 pkt 996 m
36 Dominik Nienajadło 119.29 pkt 2 106.99 pkt 695 m
37 Marcin P. 117.27 pkt 1 117.27 pkt 362 m
38 Lukasz W 116.7 pkt 4 47.45 pkt 2194 m
39 Krzysztof Redzik 114.39 pkt 4 43.94 pkt 254 m
40 Jan S (Otwock) 108.4 pkt 7 33.9 pkt 541 m
41 Piotr S 106.94 pkt 11 10.75 pkt 369 m
42 Wojtek Frącala 103.79 pkt 6 32.28 pkt 929 m
43 Jerzy Cieślak 99.46 pkt 8 17.21 pkt 224 m
44 Maciek Liberski 99.21 pkt 13 16.33 pkt 542 m
45 marcin chilinski 98.71 pkt 3 40.29 pkt 604 m
46 Jakub Krawiec 76.67 pkt 7 34.22 pkt 137 m
47 Sławomir Lis 76.42 pkt 1 76.42 pkt 157 m
48 MARCIN Maga 73.43 pkt 6 53.17 pkt 356 m
49 Dawid Cisek 68.77 pkt 2 62.76 pkt 701 m
50 Piotr Szawul 63.79 pkt 11 6.99 pkt 159 m
51 krystian andres 63.07 pkt 2 32.62 pkt 348 m
52 Joanna Konon 58.26 pkt 2 31.47 pkt 319 m
53 Sylwia Sierańska 54.71 pkt 2 34.63 pkt 246 m
54 Arkadiusz Zlotkowski 53.43 pkt 7 10.11 pkt 492 m
55 A L 52.43 pkt 5 39.88 pkt 209 m
56 Robert Wróbel 49.08 pkt 8 6.47 pkt 214 m
57 Adam Małysa 45.74 pkt 2 30.97 pkt 371 m
58 Michał Frącala 44.13 pkt 1 44.13 pkt 1624 m
59 Magda Cichy-Słoninka 42.7 pkt 5 25.97 pkt 115 m
60 Natalia Tomica 41 pkt 1 41 pkt 360 m
61 Bartosz Piątek 36.45 pkt 4 9.17 pkt 156 m
62 Iwona Kukwa 36.1 pkt 1 36.1 pkt 31 m
63 Radek Tybus 27.93 pkt 1 27.93 pkt 62 m
64 Eliza Pietruszewska 26.28 pkt 1 26.28 pkt 39 m
65 Robert Szczepaniak 23.28 pkt 3 11.36 pkt 25 m
66 Emilia Nowak 20.08 pkt 1 20.08 pkt 44 m
67 Agata Berkowska 15.09 pkt 2 7.55 pkt 16 m